Jaunumi 

Ilgstpējīgā deju grīda

01.02.2010

Ilgstpējīgais Deju Klubs aizsākās kā konceptuāla ideja, ko īstenoja divas organizācijas, kas bāzējas Roterdamā, Enviu – ilgstpējīgās nozares inovatori un Döll - arhitektu uzņēmums. Apvienojoties šiem uzņēmumiem, šī ideja tika pārvērsta par projektu un prezentēta 2006. gadā klubā “Off_Corso”, Roterdamā. Pasākums, kurā tika izrādītas daudzas oriģinālas atjaunojamo energoresursu idejas un produkti, guva lielus panākumus un piesaistīja 1200 cilvēkus. 2007. gadā Mišel Smits (bijušais kluba “Off_Corso” direktors kļuva par kompānijas SDC™ (Sustainable Dance Club) BV direktoru. 

Apvienojot radošo pieeju ar inovatīvām tehnoloģijām, ir kļuvis iespējams padarīt klubus, festivālus un pasākumus visā pasaulē par videi draudzīgiem un energoefektīviem. Izstādot un popularizējot zaļos risinājums caur šīm platformām, SDC vēlās iedvesmot jaunās paaudzes ilgstpējīgam un videi draudzīgam dzīvesveidam.


Apmeklējot klubu, kurā uzstādīta ilgstpējīgā deju grīda, Jūs ne vien patērējat enerģiju, bet ražojat to dejojot. Jūs dejojat labākai nākotnei. Ilgtspējīgā deju grīda ir pirmā deju grīda pasaulē, kas notver deju enerģiju. Saražotā enerģija, ko ražo dejotāji, tiek pārveidota par elektrību, kas tiek izmantota deju grīdas izgaismošanai un apgādāšanai ar elektrību. Deju grīda piedāvā unikālu vizuālo piedzīvojumu katrā no enerģijas līmeņiem, sākot ar “loading” un “average” un beidzot ar maksimālo vakara līmeni: “ultimate high”. Visas visualizācijas ir dejotāju mijiedarbības radītas un ļauj katram sniegt savu iegūldījumu kopējā notikumā. 

Ilgtspējīgā deju grīda ir veidota no atsevišķiem kvadrātiem, kuru izmērs ir 65 x 65. Mehāniskā sistēma savieno šos kvadrātus, kas ļauj izveidot jebkura izmēra deju grīdu. Šo deju grīdu var uzstādī gandrīz jebkur. Vienīgais izmantošanas ierobežojums ārpus telpām ir tas, ka grīdu ir nepieciešams uzstādīt zem telts. Krāsainās LED gaismas atspoguļo saražotās enerģijas līmeni deju grīdā. 

Šī deju grīda ir elektronikas, programmatūras un izturīgu materiālu apvienojums. Katrs kvadrāts spēj veikt vertikālu kustību 1cm amplitūdā. Šī kustība, ar moderna elektriskā motora palīdzību tiek pārveidota par elektroenerģiju. Katrs dejotājs ir spējīgs saražot no 2 līdz 20 vatiem, kas atkarīgs no dejotāja svara un aktivitātes. Saražotā enerģija tiek izmantota, lai apgādātu ar enerģiju interaktīvos deju grīdas elementos, kā arī, ir iespējams izmantot saražoto enerģiju citiem mērķiem. Ilgstpējīgās deju grīdas tehnoloģija tiek pastāvīgi uzlabota. Šo grīdu ir iespējams izmantot ne vien deju pasākumos, bet arī sporta zālēs, dzelzceļu stacijās un lidostās. 

Jūs varat uzzināt vairāk šeit