Jaunumi 

Vides attīstības biedrība stiprina sportisko garu 21. Latvijas riteņbraucēju vienības braucienā

07.09.2011

Skaistā un saulainā dienā, 2011. gada 04. septembrī,  Siguldā notika ikgadējais Igo Japiņa aģentūras rīkotais 21. Vienības velobrauciens, kurā piedalījās arī Vides attīstības biedrība ar draugiem. Pēc tradīcijas brauciens tika sadalīts 3 dažādos trases veidos- sporta šosejas brauciens, MTB (kalnu divriteņu) brauciens un šosejas tautas brauciens. 

Vides attīstības biedrības darbinieki piedalījās 36,5 km garajā šosejas tautas braucienā. Par laimi jāpiebilst, ka neviens no mūsu dalībniekiem neguva traumas, tehnika neniķojās un visi veiksmīgi finišēja šosejas tautas braucienā. Visi dalībnieki startēja ar degsmi un katrs šajā dienā sasniedza kādu nelielu personisku rekordu. 

Pasākums bija labi organizēts- netrūka izklaides pasākumu startu starplaikos, varēja izbaudīt arī profesionālu masāžu, tika organizētas arī loterijas ar veicināšanas balvām. 

Pēc visu braucienu finiša,  sākās labāko barucēju apbalvošana un, lai gan mūsu darbinieki neieguva godalgotas vietas, šī bija ļoti vērtīga laika pavadīšana un saliedēšanas pasākums ikvienam!