Aquafima 

AQUAFIMA projekts aicina piedalīties seminārā "Akvakultūras perspektīvas Baltijas jūras reģionā - AQUAFIMA, AQUABEST, PartiSEApate un SUBMARINER projektu rezultāti"

Aquafima : 24.10.2013

AQUAFIMA projekts aicina piedalīties seminārā "Akvakultūras perspektīvas Baltijas jūras reģionā - AQUAFIMA, AQUABEST, PartiSEApate un SUBMARINER projektu rezultāti", kas norisināsies Briselē, Beļģijā 26.novembrī.

Semināra mērķis:

Semināra laikā tiks izvērtēti Baltijas jūras reģiona transnacionālās sadarbības programmas projektu - AQUAFIMA, AQUABEST, SUBMARINER un PartuSEApate galvenie rezultāti. Paneļa diskusijas laikā tiks pārrunātas akvakultūras un reģionālās piekrastes zvejniecības perspektīvas Baltijas jūras reģiona Zilās izaugsmes iniciatīvas ietvaros, kā arī tiks apspriesti Eiropas kuģniecības un zivsaimniecības fonda (EMFF) jautājumi ar politiķiem, lēmumu pieņēmējiem un ekspertiem akvakultūras un zivsaimniecības jomā.

Ielūgums uz semināru ar provizorisku semināra darba kārtību un praktisku informāciju ir apskatāms šeit.

Reģistrācija:

Pieteikties ir iespējams izmantojot pievienoto pieteikuma formu un nosūtot to ne vēlāk kā līdz 12.novembrim uz pieteikumā norādīto e-pastu šeit

Naktsmītnes:

Lūdzu ņemiet vērā, ka naktsmītnes ir jārezervē katrai personai individuāli. Semināra nolūkos, iepriekš rezervēšanā ir divas viesnīcas Briseles centrā ar noteiktu numuriņu skaitu (informācija ir apskatāma šeit: viesnīca Atlas un viesnīca Hotel des Colonies. Kā arī, lūdzu, ņemiet vērā, ka rezervēšanas termiņa beigas viesnīcām ir 25.oktobris vai 4.novembris! Lūdzu izmantojiet pievienoto reģistrācijas formu, lai veiktu rezervēšanos viesnīcā.

Mēs ceram uz ekspertu ieguldījumu un produktīvu diskusiju. Uz tikšanos Briselē!

Neskaidrību vai citu jautājumu gadījumā lūdzu sazināties ar Bente Vollstedt (vollstedt@rem-consult.eu).