Aquafima 

Vadošais partneris:

Mēklenburgas -  Priekšpomerānijas Valsts attīstības sabiedrība, Vācija

Volker Bruns

e-pasts: volker.bruns@lgmv.de

Tālr.: + 49 3866404120

www.lgmv.de

 

Projekta koordinators:

REM-Consult, Vācija

Hauke Siemen

e-pasts: siemen@rem-consult.eu

Tālr.: + 49 4065790378

www.rem-consult.eu

 

Partneri:

Rostokas biznesa un tehnoloģiju attīstība, SIA, Vācija

Gert Proba

e-pasts: proba@rostock-business.de

Tālr.: + 49 3813771915

www.rostock-business.de

 

Rostokas universitāte, Vācija

Prof. Harry W. Palm

e-pasts: harry.palm@uni-rostock.de

Tālr.: + 49 3814983730

www.uni-rostock.de

 

EUCC- Vācijas krasta vienība, Vācija

Nardine Stybel

e-pasts: stybel@eucc-d.de

Tālr.: + 49 3815197279

www.eucc-d.de

 

Vietējā zvejas rīcības grupa „Rybacka Brac Mierzei”, Polija

Marek Koscielniak

e-pasts: biuro@rybackabrac.pl

Tālr.: + 48 586641210

www.rybackabrac.pl

 

Eiropas iniciatīvu institūts, Polija

Marta Grudzinska

e-pasts: info@europeprojects.eu

Tālr.: + 48 586641210

www.europeprojects.eu

 

Klaipēdas universitāte, Lietuva

Antanas Kontautas

e-pasts: antanas.kontautas@ku.lt

Tālr.: + 370 46398803

www.zuvdep.lt

 

Vides attīstības biedrība, Latvija

Kārlis Maulics

e-pasts: karlis@maulics.lv

Tālr.: + 371 67611190

www.videsattistiba.lv

 

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, Latvija

Aivita Zavdska

e-pasts: aivita.zavadska@varam.gov.lv

Tālr.: + 371 66016755

www.varam.gov.lv

 

Norvēģijas jūras velšu centrs, Norvēģija

Jørgen Borthen

e-pasts: borthen@sjomat.no

Tālr.: + 47 55554880

www.sjomat.no/www.torsk.no/

 

Igaunijas dabas zinātņu universitāte, Igaunija

Tiit Paaver

e-pasts: tiit.paaver@emu.ee

Tālr.: + 372 7313490

http://www.emu.ee/en/

 

Eurofish, Dānija

Marco Frederiksen

e-pasts: marco.frederiksen@eurofish.dk

Tālr.: + 45 33377755

www.eurofish.dk