Cleanship 

Galvenais partneris:

Trelleborgas osta, Zviedrija

Tommy Halen

e-pasts: tommy.halen@port.trelleborg.se

tel.:+46410363702

 

Partneri:

Trelleborgas pilsēta, Zviedrija

Sten Bjork

e-pasts: sten.i.bjork@telia.com

tel.: +467088127145


Stoholmas osta, Zviedrija

Gun Rudeberg

e-pasts: gun.rudeberg@stockholmshamnar.se

tel.: 08-6702635


Helsinku osta, Somija

Kaarina Vuorivirta

e-pasts: kaarina.vuorivita@hel.ti

tel.: +358931033521


Turku osta, Somija

Markku Alahame

e-pasts: markku.alahame@turku.ti

tel.: +35822674109


Norvēģijas kuģu īpašnieku biedrība, Norvēģija

Hanna Lee Behrens

e-pasts: hlb@rederi.no

tel.: +4722401500


Tallinas osta, Igaunija

Ellen Kaasik

e-pasts: e.kaasik@ts.ee

tel.: +3726318104


Klundborgas osta, Dānija

Liselotte Roerup

e-pasts: lr@portofkalundborg.dk

tel.: +4559534000


Baltijas Enerģētikas Forums

Jorg Straussler

e-pasts: js@baltef.de

tel.: +493882481013


Hanburgas pilsētas ministrija attīstības un vides jautājumos, Vācija

Arno Pletz

e-pasts: arno.pletz@bsu.hamburg.de

tel.: +4940428402556


Rostokas osta, Vācija

Thomas Biebig

e-pasts: t.biebig@rostock-port.de

tel.: +493813505050


Lībekas sabiedrisko pakalpojumu uzņēmums, Vācija

Ralt A. Giercke

e-pasts: ralt.giercke@sw-luebeck.de

tel.: +494518881910


Baltijas Jūras Reģiona forums, Vācija

Markus Kohl

e-pasts: info@baltic-sea-forum.org

tel.: +49(0)40239369810


Skaane reģions, Zviedrija

Ola Gustafsson

e-pasts: ola.gustafson@lansstyrelsen.se

tel.: +46040252295


Vides attīstības bierība, Latvija

Kārlis Maulics

e-pasts: karlis@maulics.lv

tel.: +37167322333


Klaipēdas jūras ostas pārvade, Lietuva

Kristina Gontier

e-pasts: k.gontier@port.lt

tel.: +37046466624


Klaipēdas universitāte, Lietuva

Vytautas Smailys

e-pasts: vytauatas.smailys@ku.lt

tel.: +48583011641


Klaipēdas tehnoloģiju un zinātnes parks

Sigita Paulaviciene

e-pasts: sigita.paulaviciene@kmtp.lt

tel.: +37046310463


Gdaņskas Jūras institūts, Polija

Urszula Kowalczyk

e-pasts: ulak@im.gda.pl

tel.: +48583011641


Oslo osta, Norvēģija

Per Gisle Rekdal

e-pasts: per.gisle.rekdal@ohv.oslo.no

tel.: +4723492625