SmartGardens 

Projekta SMARTGARDENS noslēguma konference 9.aprīlī

SmartGardens : 29.03.2014

Projekta SMARTGARDENS noslēguma konference 9.aprīlī

Vides attīstības biedrība un Nacionālais botāniskais dārzs ielūdz uz projekta SMARTGARDENS noslēguma konferenci „Botānisko dārzu misija - no realitātes līdz pilnībai”, kas norisināsies 9.aprīlī, Rīgā.

Konferences mērķis ir sniegt informāciju par projekta SMARTGARDENS rezultātiem un izvērst diskusiju par botānisko dārzu lomu mūsdienu sabiedrībā. Konferencē piedalīsies Latvijas un Igaunijas botānisko dārzu, nozares un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pārstāvji.

lasīt vairāk!

Tehnoloģiju izmantošana sabiedrības izglītošanā par bioloģisko daudzveidību – modes kliedziens vai nepieciešamība?

SmartGardens : 01.11.2013

Tehnoloģiju izmantošana sabiedrības izglītošanā par bioloģisko daudzveidību – modes kliedziens vai nepieciešamība?

Lai pievērstu sabiedrības uzmanību jautājumiem, kas saistīti ar dabas izglītību gan skolās, gan sabiedrībā kopumā, Vides attīstības biedrības sadarbībā ar Nacionālo botānisko dārzu rīkoja semināru, kas tika veltīts dažādām tehnoloģijām un risinājumiem sabiedrības izglītošanā par bioloģisko daudzveidību.

2013.gada 28.oktobrī Rīgā notika seminārs „Tehnoloģiju izmantošana sabiedrības izglītošanā par bioloģisko daudzveidību”, kas tika organizēts Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projekta „SMARTGARDENS” jeb „Inovatīvi botāniskie dārzi” ietvaros. Konference kopā pulcēja vairāk nekā 100 klausītājus, to vidū bija skolotāji, Dabas aizsardzības pārvaldes speciālisti, nevalstiskā sektora pārstāvji, iestādes, kas ikdienā rūpējas par sabiedrības izglītošanu – Latvijas Dabas muzejs, Nacionālais botāniskais dārzs, Latvijas valsts meži, kā arī preses pārstāvji.

lasīt vairāk!

Seminārs par tehnoloģiju izmantošanu bioloģiskās daudzveidības izziņas procesā

SmartGardens : 16.10.2013

Seminārs par tehnoloģiju izmantošanu bioloģiskās daudzveidības izziņas procesā

Rīgā gaidāms seminārs, kura laikā apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar inovatīvām tehnoloģijām, projektiem un metodēm, kas tiek izmantotas sabiedrības izglītošanā par bioloģisko daudzveidību. Apmeklētājiem būs iespēja iegūt informāciju par risinājumiem, kas pieejami pašlaik un kas tiek plānoti tuvākajā nākotnē.

Vides attīstības biedrība un Nacionālais botāniskais dārzs ielūdz uz semināru „Tehnoloģijas un to izmantošana sabiedrības izglītošanā par bioloģisko daudzveidību”, kas norisināsies 28.oktobrī Rīgā.

lasīt vairāk!

Skolotāju apmaiņas brauciens

SmartGardens : 23.08.2013

Skolotāju apmaiņas brauciens

Šodien Nacionālajā botāniskajā dārzā ciemosies skolotāji no Tartu. 

Tikšanās mērķis ir iepazīstināt ar botāniskā dārza izglītojošo darbu, rādot prakstisku piemērus. Diskusija tiks veltīta arī tam, kā botānisko dārzu darbu savienot ar skolēniem veltītajām bioloģijas stundām. 

lasīt vairāk!

Projekts "SmartGardens" izdevis jaunu ceļvedi par Latvijas un Igaunijas botāniskajiem dārziem

SmartGardens : 15.05.2013

Projekts

Projekts SmartGardens aicina visus dabas mīļotājus doties neaizmirstamā ceļojumā uz četriem botāniskajiem dārziem, kas ir atrodami Latvijā un Igaunijā.

Tartu Universitātes, Tallinas, Latvijas Universitātes un Latvijas Nacionālais botāniskais dārzs aicina Jūs ciemos, lai kopā varētu baudīt pavasari, vērot tulpju un alpu vijolīšu plaukšanu un putnu uzmundrinošo dziedāšanu. Ziedošās ābeles, bumbieres un ceriņi mudina apmeklētājus uz romantisku pastaigu.

lasīt vairāk!