SmartGardens 

Seminārs par tehnoloģiju izmantošanu bioloģiskās daudzveidības izziņas procesā

SmartGardens : 16.10.2013

Rīgā gaidāms seminārs, kura laikā apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar inovatīvām tehnoloģijām, projektiem un metodēm, kas tiek izmantotas sabiedrības izglītošanā par bioloģisko daudzveidību. Apmeklētājiem būs iespēja iegūt informāciju par risinājumiem, kas pieejami pašlaik un kas tiek plānoti tuvākajā nākotnē.

Vides attīstības biedrība un Nacionālais botāniskais dārzs ielūdz uz semināru „Tehnoloģijas un to izmantošana sabiedrības izglītošanā par bioloģisko daudzveidību”, kas norisināsies 28.oktobrī Rīgā.

Semināra mērķis ir sniegt informāciju par dažādām inovatīvām tehnoloģijām un pieejām sabiedrības izglītošanai bioloģiskās daudzveidības izziņas procesā, kā arī veicināt sabiedrības interesi un iespējas apgūt dažādas tēmas, kas saistītas ar apkārtējā vidē esošajiem augiem un dzīvniekiem.

Semināra laikā Latvijas Dabas muzeja pārstāve Diāna Meiere apmeklētājus iepazīstinās ar tehnoloģijām un metodēm, kuras tiek piedāvātas muzeja apmeklētājiem, Latvijas valsts meži pārstāvis Uģis Bergmanis stāstīs mazo ērgļu videonovērošanas projektu, savukārt Iespējamās misijas vēstniece Edīte Sarva apmeklētājus iepazīstinās ar interneta un sociālo tīklu piedāvātajām iespējām izglītības procesa papildināšanai. Sīkāk ar programmu iespējams iepazīties www.videsattistiba.lv.

Seminārs tiek organizēta Igaunijas - Latvijas pārrobežu sadarbības projekta SMARTGARDENS (Inovatīvi botāniskie dārzi) ietvaros.

Programma: šeit

Seminārs notiks š.g. 28.oktobrī, Rīgā. Norises vieta: viesnīca MARITIM Park Hotel Riga, Slokas iela 1; sākums: plkst.10:30. Dalība seminārā ir bezmaksas.