Submariner 

Uzaicinājums piedalīties projekta SUBMARINER konferencē „Mikro un makro aļģu audzēšanas un pārstrādes iespējas Baltijas jūras reģionā”

Submariner : 20.05.2013

Vides attīstības biedrība un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija Baltijas jūras reģiona transnacionālās programmas projekta SUBMARINER jeb "Inovatīvas pieejas jūras resursu ilgtspējīgai izmantošanai, uzlabojot Baltijas jūras vidi un tautsaimniecību" ietvaros aicina uz konferenci privātā un publiskā sektora pārstāvjus, kas veltīta mikro un makro aļģu audzēšanas un pārstrādes iespējām Baltijas jūras reģionā. 

 Konference notiks 28.maijā un tās norises vieta ir Liepāja, viesnīcas “Europa city Amrita” telpas, Rīgas ielā 7/9.

Konferences mērķis ir sniegt informāciju par inovatīvām tehnoloģijām ilgtspējīgai mikro un makro aļģu izmantošanai, kā arī veicināt to audzēšanas un pārstrādes iespējas, jo jaunas tehnoloģijas un pieaugošas zināšanas sniedz iespējas arvien jauniem pielietojumiem, kas var būt gan ekonomiski izdevīgi, gan videi draudzīgi. Konference apvienos nozares pārstāvjus, uzaicinātos ekspertus, pašvaldību un ministrijas pārstāvjus, un citas ieinteresētās personas no Baltijas jūras reģiona, lai dalītos pieredzē un zināšanās, veidojot profesionālu dialogu par zinātnes un uzņēmējdarbības integrāciju, un sadarbību.

Konferences norises valoda ir latviešu valoda, ar pieejamu sinhrono tulkojumu (ņemot vērā to, ka daļa prezentāciju notiks angļu valodā).

Savu dalību konferencei varat pieteikt sazinoties ar Katrīnu Kubuliņu pa tālruni 26951252 vai rakstot uz e-pastu: katrina@videsattistiba.lv līdz 23. maijam.

Pielikumā konferences dienas kārtība