Submariner 

Gdaņskas Jūras institūts, Polija

Kontaktpersona: Joanna Przedrzymirska

Tel.: +48 58 301 87 24

E-pasts: joaprz@im.gda.pl   

www.im.gda.pl

Federālā Vides, dabas aizsardzības un kodoldrošības ministrija, Vācija

Kontaktpersona: Jürgen Keinhorst

Tel.: +49 30 18 305 2370

E-pasts: Juergen.Keinhorst@bmu.bund.de  

www.bmu.de

Leibnicas Jūras resursu zinātnes institūts (IFM-GEOMAR), Vācija

Kontaktpersona: Johannes F. Imhoff

Tel.: +49-431-6004450

E-pasts: jimhoff@ifm-geomar.de  

http://www.ifm-geomar.de

Rostokas Universitāte, Vācija

Kontaktpersona: Detlef Czybulka

Tel.: +49 381 498-8250

E-pasts: detlef.czybulka@uni-rostock.de  

www.inf.uni-rostock.de

BioCon Valley Mecklenburg-Vorpommern e. V., Vācija

Kontaktpersona: Frank Neudörfer

Tel.: +49 381 2529513-0

E-pasts: fn@bcv.org  

www.bcv.org

Somijas Vides institūts, Somija

Kontaktpersona: Mari Walls

Tel.: +358 40 556 3839

mari.walls@ymparisto.fi  

www.environment.fi/syke

Klaipēdas Universitātes Piekrastes pētniecības un plānošanas institūts, Lietuva

Kontaktpersona: Alfonsas Ramonas

Tel.: +370 46398904

E-pasts: alfonsas.ramonas@ku.lt   

www.corpi.ku.lt

Klaipēdas Zinātnes un tehnoloģiju parks, Lietuva

Kontaktpersona: Andrius Sutnikas

Tel.: +370 46 310463

E-pasts: roma.stubriene@kmtp.lt  

www.kmtp.lt

Tallinas Tehnoloģiju universitāte, Igaunija

Kontaktpersona: Enn Loigu

Tel.: +372-6202502

E-pasts: enn.loigu@ttu.ee  

www.ttu.ee

Biotehnoloģijas un medicīnas uzņēmējdarbības attīstības centrs, Igaunija

Kontaktpersona: Margit Ilves

Tel.: +372 7 440 236

E-pasts: margit@biopark.ee  

www.biopark.ee

 

Latvijas Republikas Vides ministrija, Latvija

Kontaktpersona: Vija Gēme

Tel.: + 371 66016750

E-pasts: Vija.geme@vidm.gov.lv  

www.vidm.gov.lv

Vides attīstības biedrība, Latvija

Kontaktpersona: Kārlis Maulics

Tel.: +371 67322333

E-pasts: karlis.maulics@videsattistiba.lv  

www.videsattistiba.lv

ScanBalt

Kontaktpersona: Peter Frank

Tel.: +4527141078

E-pasts: Pf@scanbalt.org   

www.scanbalt.org

LOKE, Lollandes Enerģijas koncerns, Dānija

Kontaktpersona: Bjarne Hansen

Tel.: 0045 54676872

E-pasts: bjha@lolland.dk   

http://www.loke-energi.dk/

Karaliskais Tehnoloģiju institūts (KTH) Industriālā ekoloģijas departaments (IE), Zveidrija

Kontakpersona: Fredrik Gröndahl

Tel.: +46 8 790 61 58

E-pasts: fgro@kth.se   

www.ima.kth.se

Karaliskās Zviedrijas zinātņu akadēmija, Zviedrija

Kontaktpersona: Lisbeth Wallin

Tel.: +46 8-673 97 90

E-pasts: lisbeth@kva.se  

www.kva.se

Trelleborgas pašvaldība, Zviedrija

Kontaktpersona: Ulf Bingsgård

Phone: +46-410-733 110

E-mail: Ulf.bingsgard@trelleborg.se

Web: www.trelleborg.se

Gdaņskas zinātnes un tehnoloģiju parks Gdansk Science and Technology Park, SIA Pomožes Speciālā ekonomiskā zona, Polija

Kontaktpersona: Marcin Żukowski

Tel.: 48 58 7396143

E-pasts: m.zukowski@strefa.gda.pl  

www.gpnt.pl/

Norgenta - North German Life Science Agency GmbH, Vācija

Kontaktpersona: Hans Kuhn

Tel.: +49 40 47196422

E-pasts: hans.kuhn@norgenta.de  

www.norgenta.de